سورس دستگاه لیزر ریکاس

سورس دستگاه لیزر فایبر + فروش سورس لیزر

انواع سورس لیزر فایبر

انواع سورس لیزر فایبرهر دستگاه لیزر حکاکی فایبر باید به سورس لیزر فایبر مجهز باشد. این قطعه‌ به تعبیری قلب‌ تپنده و موتور‌ دستگاه‌ لیزر فایبر به حساب‌آمده که ساختن اشعه لیزر به وسیله آن شکل میپذیرد و هم گرانترین قطعه سیستم فایبر است . عدم پایداری توان خروجی از لیزر، پایین بودن کیفیت پرتو لیزر و همچنین کارکرد غیر مطمئن سورس باعث می شود تا دستگاه لیزر کارکرد و بهره وری مناسب برای حکاکی را نداشته باشد.

نحوه کارکرد

روش عملکرد سورس به این شیوه می باشد که در درون پمپهای لیزر فایبر ، برخی دیود پدیدآوری پرتو را انجام‌ میدهند و از روش کابل‌های‌ فیبر نوری توسط آیینه های مختلفی ، پرتو ها هدایت‌ شده‌ و پس از متمرکز کردن از آن بکارگیری می‌شود‌.

معروفترین برندهای سورس

در زمینه تولید سورس لیزر فایبر در دنیا، تقریبا 30 برند فعالیت میکنند که مطرح ترین آنها را در زیر برای شما لیست نموده ایم که عبارت اند از:

RAYCUS BCF – JPT – IPG – MAX – SUPER – SPI

در ادامه این مقاله ما 4 برند (برند های ریکاس، سورس لیزر سوپر فایبر، سورس لیزر IPG و مکس) را از لحاظ شهرت و کارایی مورد مقایسه قرار میدهیم تا با مطالعه آن دید بهتری داشته و در خرید آن مشکلی نداشته باشید.

برند مکس

سورس دستگاه فایبر برند مکس(MAX)
سورس دستگاه فایبر برند مکس(MAX)

یکی از برند های مطرح سورس در بازار، سورس لیزر max بوده اما استقبال کمتر و خدمات پس از فروش ضعیف تری در ایران دارد. برند سورس مکس جزو برند های پرفروش در دنیا بوده و برخی دستگاه های لیزر فایبر موجود در ایران در سال های اولیه دارای سورس با این برند می باشند.
ویژگی ها

  • قابلیت نصب به روی انواع دستگاه ها
  • موجود در توان های 1000 1500 2000 3000 وات
  • دارای عمر مصرفی 50 هزار ساعته
  • قابلیت برش فلزات رنگی و استیل توصیه نمی شود
  • دارای گارانتی
  • امکان استفاده از تیم نصب و راه اندازی
  • ساخت کشور چین

سورس دستگاه لیزر فایبر ریکاس

سورس لیزر فایبر برند ریکاس (Reycus)
سورس لیزر فایبر برند ریکاس (Reycus)

سورس لیزر فایبر ریکاس به ثبات و کارایی بالا شهرت داشته و سورس لیزهای این برند از لحاظ کارایی عالی بوده ولی ارزان نیستند. پس اگر قصد خرید لیزر فایبر با سورس ریکاس را دارید باید کمی حدودا بیشتر هزینه کنید.

  • در توان های 1000-2000-3000 وات

سورس لیزر IPG

سورس دستگاه فایبر برند IPG
سورس دستگاه فایبر برند IPG

بهترین سورس لیزر حال حاضر دنیا ساخت این برند است و به ثبات و کیفیت و سرعت حکاکی معروف است. سورس لیزر آی پی جی (IPG) مناسب خطوط تولید با نیاز حکاکی بالاست . با حکاکی سرعت بالایی که این سورس ها فراهم می آورند شما می توانید بهره وری خط تولیدتان را بالا ببرید. همچنین عملکرد با ثبات بالای این سورس به شما امکان استفاده 24 ساعته از لیزر را می دهد. البته قیمت این سورس بصورت قابل توجهی بالاست و در تاریخ امروز 120 میلیون تومان فقط سورس 30 وات IPG جدای از دستگاه به فروش می رسد.

سورس لیزر فایبر SUPER

سورس دستگاه فایبر برند SUPER
سورس دستگاه فایبر برند SUPER

این برند نیز سورس لیزهای خوبی ارائه می دهد ، سورس های سوپر فایبر معروف به مقرون به صرفه بودن هستند و برای حکاکی روی آهن و آلومنیوم (حکاکی روی فلز) کارایی بالایی دارند. اما برای حک روی پلاستیک و انواع دیگر مواد نرم بهتر است از ریکاس استفاده کنید.

بهترین برند برای استفاده در ایران؟

در ایران تنها سه برند سورس لیزر موجود است که برندهای ، IPG , Max, Raycus را بیشتر مورد استفاده قرار میدهند.
اگر در صورتی که قصد برش آهن رو دارید لیزر raycus به صورت کامل جوابگوی کار است ولی در صورتی که قصد خرید لیزری برای برش آلمنیوم و برنج و … را دارید حتما از برند IPG استفاده کنید که مختص این کار طراحی شده است.

افزایش عمر سورس دستگاه لیزر

نگهداری مناسب و استفاده بهینه از این دستگاه میتواند به صورت موثر باعث افزایش طول عمر آن شود.

برای خرید سورس دستگاه برش لیزر فایبر و همچنین برای اطلاع از قیمت لیزر فایبر ۵۰ وات و دستگاه برش لیزر فایبر فلزات با شماره های دفتر 09352202802 و 02166882918 تماس حاصل فرمایید.

آپارات ایران پادرا